Як намалювати кнопку в CorelDRAW

У попередній статті я розповідав як створити кнопку «СКАЧАТИ» для сайту WordPress за допомогою html коду та стандартної програми Paint. Сьогодні я розповім як намалювати кнопку в програмі CorelDRAW.

Якщо ви не читали попередню статтю – перейдіть сюди.

Відкриваємо програму CorelDRAW. Малюємо прямокутник Инструмент Прямоугольник. Встановлюємо потрібні розміри (в нашому випадку – 40х14 мм). Зафарбовуємо прямокутник в зелений колір. За допомогою інструменту «Форма» Инструмент Форма згладжуємо кути: виділяємо об’єкт; вибираємо інструмент «Форма»; натискаючи і утримуючи курсор на верхньому лівому куті, перетягуємо його правіше. Згладжуються відразу всі кути.

Сглаживание углов

Дублюємо об’єкт за допомогою Ctrl+C* Ctrl+V. Верхній об’єкт зафарбовуємо в білий колір і зменшуємо приблизно наполовину. Переміщуємо його вище. Прибираємо абрис у об’єктів: виділяємо всі об’єкти і в палітрі кольорів натискаємо ПКМ (праву кнопку миші) на іконці відсутності кольору Иконка отсутствия цвета. Встановлюємо прозорість. Вибираємо Прозрачность Инструмент Прозрачность* Фонтанная заливка. Встановлюємо кут прозорості – 90 °.

Установка прозрачностиПишемо назву кнопки – «КНОПКА». Наша кнопка готова.

Готовая кнопка

За допомогою програми CorelDRAW можна створити  кнопку, яка змінюється – ролловер. При наведенні на нього курсора або натисканні – ролловер буде змінюватися. Щоб створити ролловер вибираємо Эффекты* Ролловер* Создать Ролловер. Щоб відкрити вікно налаштування ролловера вибираємо Эффекты* Ролловер* Редактировать объект ролловера. Тут є три активних стани: обычное, який ми вже створили; сверху, який активується коли на кнопку направити курсор миші; снизу, який активується якщо натиснути на кнопку.

Активные состояния ролловера

Вибираємо стан сверху. Виділяємо всі об’єкти і збільшуємо їх. Зафарбовуємо зелений об’єкт у червоний колір. Вибираємо стан снизу. Виділяємо всі об’єкти і збільшуємо їх. Зафарбовуємо зелений об’єкт у коричневий колір.

Дивимося що у нас вийшло. Вибираємо Завершить редактирование ролловера Иконка Завершить редактирование ролловера* Просмотр ролловеров в реальном времени Иконка Просмотр ролловера в реальном времени. Експортуємо кнопку в html. Для цього вибираємо Файл* Экспорт для* HTML. Всі потрібні налаштування тут за замовчуванням. Так що натискаємо ОК. Заходимо в папку зі збереженим файлом. Відкриваємо кнопку в браузері.

4 листопада 2017 року
www.merkator.org.ua

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

seven − one =