Політика конфіденційності

Хто ми

Наша адреса веб-сайту: merkator.org.ua

Коментарі

Якщо відвідувач залишає коментар на нашому веб-сайті, ми збираємо дані, зазначені у формі коментаря, а також IP адресу відвідувача та дані user-agent браузера з метою визначення спаму.

Якщо ви залишаєте коментар, то сам коментар та його метадані зберігаються невизначено довго. Це робиться для того, щоб визначати та схвалювати наступні коментарі автоматично, замість поміщення їх у чергу на схвалення.

Якщо ви залишаєте коментар на нашому веб-сайті, ви можете включити збереження вашого імені, електронної адреси та веб-сайту в куки. Це робиться для вашої зручності, щоб не заповнювати дані знову при повторному коментуванні. Ці куки зберігаються протягом одного року.

Анонімізований рядок створюваний з вашої електронної адреси може надаватися сервісу Gravatar, щоб визначити, чи використовуєте ви його. Політика конфіденційності Gravatar доступна тут. Після схвалення коментаря ваше зображення профілю буде видимим у контексті вашого коментаря.

Google

За допомогою системи Google Analytics збирається статистика про відвідування веб-сайту: відвідувані сторінки, кількість переглядів сторінок, як ви прийшли на наш веб-сайт, а також деякі основні відомості про ваш комп’ютер. Вся ця інформація є анонімною – ми не знаємо, хто ви, а лише отримуємо інформацію про ваші відвідування. Ці статистичні дані ми використовуємо для того, щоб зробити наш веб-сайт кращим.

Ми використовуємо куки для персоналізації реклами. Ми також обмінюємося інформацією про використання нашого веб-сайту з Google AdSense.

Докладніше, як Google може використовувати куки, ви можете переглянути тут.

Оновлення політики конфіденційності

Ми можемо оновити цю політику конфіденційності. Ви можете перевірити цю сторінку для отримання останньої версії.


Scroll to Top